пʼятницю, 29 січня 2016 р.

          Учні  5 класу   Єлизаветградківської школи провели акцію:  "Нагодуй птаха ".
 Разом з класним  керівником  виготовили власними руками та розвісили годівнички.













середу, 13 січня 2016 р.

Миланки завітали.




Відкритий урок.

Тема:                               Захист проекту.  Вибір майбутньої професії.                  11-клас 
Мета: навчальна: формування в учнів знань  процес захисту розроблених творчих виробів;
виховна: виховання наполегливості та працьовитості;
розвиваюча: удосконалення уміння демонстрування та опису вибору.
Хід уроку
I. Організаційна частина
II. Актуалізація знань учнів ( для чого потрібна робота людині.)
На попередніх  уроках ви працювали над темою Вибір майбутньої професії, сьогодні  будемо захищати свої роботи, тому вам потрібно знати саму суть процесу захисту, а також потрібну документацію (портфоліо проекту) та послідовність подання інформації при захисті.
III. Викладення нового матеріалу
ЗАХИСТ  ПРОЕКТУ
На захист творчого проекту кожен учень (група учнів) готує проектну папку .
Рекомендований вміст проектної папки
1.               Титульний лист  Зміст
2.               Обґрунтування вибору теми проекту
3.               Фотографія виготовленого виробу
4.               Обґрунтування теми вибраного виробу
5.               Виявлення традицій і тенденцій
6.               Банк ідей і пропозицій.
7.               Дизайн-аналіз
8.             Обґрунтування виробу та характеристика використаних матеріалів та обладнання
9.               Технологічна частина ( як я готуюсь до цієї професії)
10.            Економічне обґрунтування проекту( заробітна плата)
11.           Діаграма ринку праці
12.           Джерела інформації ( де навчаться)
Пояснювальна записка повинна бути акуратно оформлена, написана гарним почерком або надрукована з допомогою ПК на аркушах паперу форматом А4. Вона обов’язково повинна вміщувати такі розділи:
-        «Обґрунтування теми проекту»( опис професії)
-        «Технічний опис» ( як я готуюсь до цієї професії)
-        «Економічне обґрунтування проекту» ( заробітна плата)
-        Джерела інформації ( навчальні заклади)
На титульному листі пояснювальної записки пишуться:
-        назва проекту; прізвище та ім’я учня та вчителя;школа;
-        клас;рік виконання роботи.
Захист роботи відбувається перед спеціальною експертною комісією, яка складається із 2-4-х осіб (або однокласників, або учнів інших класів). Для виступу кожному учневі дається 5-7 хвилин. Після виступу присутні можуть ставити запитання та висловлювати власну думку. Запитання й пояснення повинні бути по суті проектної роботи. Від учня, який захищає свою роботу, повинні бути отримані всі пояснення зі змісту, оформлення та виконання роботи.

Підсумкова оцінка — рейтингова, яка включає
-        самооцінку,
-        середню колективну оцінку експертів
-         оцінку вчителя.
ПЛАН ВИСТУПУ НА ЗАХИСТІ
1.      Мета проекту:
2.      «Обґрунтування теми проекту»( опис професії)
3.      «Технічний опис» ( як я готуюсь до цієї професії)
4.      Характеризує фактори що впливають на власний вибір майбутньої професійної діяльності
5.      «Економічне обґрунтування проекту» ( заробітна плата)
6.      Джерела інформації ( навчальні заклади)
6. Висновки з теми проекту: досягнення поставленої мети;( чм в повній мірі ви готові до обраної професії)
7. Власна оцінка роботи над проектом.
Загальна оцінка є середньоарифметичною чотирьох оцінок:
o      за поточну роботу;
o      за виріб;
o      за пояснювальну записку (проектну папку);
o      за захист проекту.
ІV. Аналіз роботи усього класу
VІ. Підсумок уроку












Навчально-польові збори.

осінь 2015





РОЗБОРКА АК







ОДЯГАННЯ ОЗК








ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА










Будова укріплень

ПЕРШИЙ В ЖИТТІ ВІЙСЬКОВИЙ 

ОКОП










Стара добра 
ТОПОГРАФІЯ







СЛАВА УКРАЇНІ !!!!!!!




НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ
2013-2014 рік